Odmietnuť všetko môžete tu.

KONTAKTY

Beltempo, s.r.o.
Fejova 5,
040 01 Košice
tel: 0950 699 759
napíšte nám

TOVAR V AKCII

naša cena 199,00 €
skladom
naša cena 159,00 €
skladom

HYDRODERMABRÁZIA

Kozmetická procerúra Hydrodermabrázia ponúka neinvazívne ošetrenie pleti novej generácie. V procedúre je zahrnuté aj použitie  vysokofrekvenčného ultrazvuku pre  dokonalé zapracovanie aktívneho séra podľa typu a potrieb Vašej pleti. 
Unikátna technológia umožňuje hĺbkové čistenie pórov, rozpúšťa a nasáva nečistoty a dokonale zjemňuje pokožku. Odstraňuje mazové zátky a póry zostávajú čisté.

Hydropeel príslušenstvo má abrazívne špičky, ktoré umožňujú dokonalú exfoliáciu kože bez nežiadúceho podráždenia. Unikátny nástavec strieka na pokožku  úzky pramienok vody a čistí pokožku s vysokorýchlostným vákuovým nasávaním. Zároveň tekutina pomáha hydratovať pokožku.  

Hydrodermabrázia je jediný kozmetický postup, ktorý umožňuje vykonať čistenie, peeling a hydratáciu pokožky v jednom postupe.

Aplikuje sa na oblasť tváre, krku a dekoltu a je úplne bezbolestná.

 
Hydrodermabrázia vyhladzuje jemné vrásky. Vďaka vákuu je pleť po ošetrení vypnutá a pevnejšia. Vypnutie môžete cítiť už po prvom ošetrení aj niekoľko dní. Pre mastnú pleť výrazne znižuje množstvo mazu a zužuje zväčšené póry. Vďaka svojej komplexnej činnosti tiež hydratuje pokožku.

V PROCEDÚRE JE ZAHRNUTÉ:

1.      Povrchové vyčistenie pleti elektrickou kefkou ZeitGard

2.      Tonizácia pleti

3.      Zmäkčenie pleti zmäkčovacím gélom

4.   Hydrodermabrázia 20 min.

5.     Aplikácia peptidového séra s intenzívnym regeneračným, upokojujúcim a vyživujúcim účinkom

6.     Aplikácia vysoko koncentrovaného aktívneho séra  s biopeptidmi podľa potrieb klienta  (Anti age ampulka  pre pevnosť, redukciu vrások, hydratáciu  a mladistvý vzhľad pleti  / Anti acne ampulka  so seboregulačným, protizápalovým, antibakeriálnym a hydratačným účinkom a poskytujúcim optimálne pH pre zdravie pleti)

7.    Zapracovanie aktívneho séra  do pleti pomocou vysokofrekvenčného ultrazvuku.

8.    Aplikácia kolagénovej gelovej masky s biopeptidmi pre obnovu buniek, revitalizáciu, hydratáciu, výživu a spevnenie pleti

9.    Aplikácia denného krému s komplexom prírodných peptidov s postupným uvoľňovaním hydratačných látok pre dlhodobú hydratáciu pleti.