Odmietnuť všetko môžete tu.

KONTAKTY

Beltempo, s.r.o.
Fejova 5,
040 01 Košice
tel: 0950 699 759
napíšte nám

TOVAR V AKCII


MEZOTERAPIA DERMAPENOM

MEZOTERAPIA/BIOREVITALIZÁCIA DERMAPEN

Ošetrenie, ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje Vašu pokožku. Výsledky sú viditeľné už po prvej aplikácií.

Ošetrenie Dermapenom vyvolá „sebaobnovenie“ pokožky. Vlastný obranný mechanizmus kože vyplavuje rastové faktory, ktoré zvyšujú aktivitu kožných buniek a kolagénu. Nové kožné bunky zaplnia vpichy po ihličkách  a spevnia pokožku. 

V priebehu ošetrenia sa vzniknuté kanáliky po vpichu využívajú na vpravovanie účinných sér do hlbších vrstiev kože. Séra obsahujú kyselinu hyaluronovú, vitamíny a peptidy,  ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť, zosvetľujú pigmentáciu a spevňujú pokožku. 

Mezoterapia stimuluje tvorbu kolagénu, výrazne zlepšuje stav pleti a obnovuje mladistvý vzhľad. Spevňuje, hydratuje, revitalizuje tvár, krk, dekolt, chrbty rúk. Zjemňuje jazvy a strie a umožňuje transdermálnu aplikáciu krémov, sér a gélov.

Na vrásky, jazvy, akné, strie, celulitídu, vlasy. Znižuje výskyt jemných liniek a vrások. Viditeľne znižuje zjazvenie, poškodenie slnkom a pigmentácie. Koža sa stáva silnejšie a zdravšia. Zvyšuje prenikanie kozmetických výrobkov do pokožky až o 400%.

DermaPen je zariadenie na ihlovú mezoterapiu. Vhodné na vykonávanie rozličných zákrokov na tele - na tvári, bruchu, zadku, stehnách, hlave atď. Dokonale odstraňuje odumretú vrchnú pokožku a zároveň stimuluje vlastný kolagén a elastín k regenerácii s minimálnou traumou kože. Pomáha odstraňovať vrásky, jazvy, strie (pajazvičky). Efekty sú vidieť už po prvej aplikácii!

 

Po ošetrení môžete mať nasledujúce vedľajšie účinky:

  • dočasné začervenanie ošetrovaného miesta
  • dočasný minimálny alebo mierny opuch ošetrovaného miesta
  • dočasné minimálne krvácanie
  • bolesť počas procedúry ( zmierňujeme aplikáciou anestetického krému)
  • miesto ošetrenia má zvýšenú citlivosť na slnečné žiarenie

Doba hojenia ošetrovaného miesta je od 7-14 dní, odporúčame v prvých dňoch aplikovať krém s panthenolom, kalciovú masť a v prípade slnečného počasia používať krém s ochranným faktorom 50+.

Ošetrenie sa môže v prípade potreby zopakovať  po zahojení, t.j. najskôr po 14 dňoch.

Kontraindikáce:

užívanie antibiotík, užívanie liekov na riedenie krvi, užívanie Retinol A na lekársky predpis, herpes zoster, akútne zápalové zmeny na koži, psoriáza, diabetes, zvýšená citlivosť kože, alergie na lokálne, povrchové anestetické krémy, ošetrenie nie je vhodné pre tehotné ženy a dojčiace matky


Cena pred zľavou 69,90 €

naša cena 44,90 €

skladom
akcia


Cena pred zľavou 249,90 €

naša cena 169,90 €

skladom