Odmietnuť všetko môžete tu.

KONTAKTY

Beltempo, s.r.o.
Fejova 5,
040 01 Košice
tel: 0950 699 759
napíšte nám

TOVAR V AKCII


Úvod »KOZMETIKA FORLIFE & MADAGA » NATURE BIOACTIVE

NATURE BIOACTIVE

NATURE BIOACTIVE
Precízna kozmetická línia najvyššej kvality zo skutočne ekologicky čistých surovín z kontrolovaného poľnohospodárstva s BIO a ECOCERT certifikátmi.
Obsahuje prírodné oleje lisované za studena v BIO kvalite, ktoré sa vyznačujú vysokým obsahom prírodných minerálov, vitamínov a antioxidantov, dôležitých pre udržanie kvality zdravej pleti.
Rad je určený pre dlhodobé preventívne ošetrenie všetkých typov pleti (mimo veľmi mastnej), všetkých vekových skupín.
Šetrná metóda spracovania FOR LIFE & MADAGA - HIGH technology III, zachováva BIOAKTÍVNU funkciu všetkých použitých zložiek.

Prípravky FOR LIFE & MADAGA - NATURE BIOactive neobsahujú syntetické konzervanty, farbivá a parfumáciu.

Spojenie slov „NATURE BIOactive“ vyjadruje -„prirodzenosť aktívneho života“
BIO - pochádza z gréckeho βίος [bios] = život
Active – z angličtiny = aktívne
Nature – z angličtiny = príroda, prirodzenosť, podstataHlavné aktívne látky:

Argánový olej BIO – pre veľký obsah nenasýtených mastných kyselín sa vyznačuje výraznými zvláčňujúcimi a reštrukturalizačnými účinkami. Je určený pre poškodenú a zrelú pokožku.

Jojobový olej BIO – je považovaný za aktívnu látku spomaľujúci starnutie pokožky.

Marhuľový olej LZS – pre svoje výborné upokojujúce a regeneračné vlastnosti je určený pre citlivú pokožku detí i dospelých.

Olivový olej  BIO – obsahuje vysoké percento mono nenasýtených mastných kyselín a prírodných vitamínov A a E (tocopherol).

Slnečnicový olej BIO –  vďaka vysokému obsahu vitamínu E, kožu výborne regeneruje a zvláčňuje. V kozmetike, farmácii a ďalších odboroch zaberá svoje dôležité miesto.

Bambucké maslo BIO – je veľmi bohaté na vitamíny. Chráni, upokojuje a obnovuje pokožku.

Tocopherol – prírodný vitamín E, získaný zo slnečnicového oleja, je silný antioxidant. Bojuje proti pôsobeniu voľných radikálov a predčasnému starnutiu, strate pevnosti, pružnosti a šupinateniu pokožky.

BIO sacharid – intenzívne a dlhodobo hydratuje pleť, podobne ako kyselina hyalurónová. Dodáva zamatový vzhľad.

ALOE VERA (Aloe barbadensis - juice) - šťava z Aloe vera obsahuje rad prospešných látok. Aminokyseliny, glykozidy, triesloviny a vitamíny, najmä vitamín C, ktorý je významný antioxidant. Aloe Vera pôsobí na kožu upokojujúcim efektom.

Zimolez japonský (Lonicera Japonica, Lonicera Millefolium/Honeysuckle) - je veľmi cenený v tradičnej medicíne ďalekého východu. Má antibakteriálne a protizápalové účinky, v kozmetike naviac pôsobí ako ochrana produktu pred mikroorganizmami.

Medovka lekárska - silica –  má upokojujúce vlastnosti. Prípravku dodá príjemnú vôňu.

 


 

 naša cena 68,60 €

skladomnaša cena 21,10 €

skladom