Odmietnuť všetko môžete tu.

KONTAKTY

Beltempo, s.r.o.
Fejova 5,
040 01 Košice
tel: 0950 699 759
napíšte nám

Úvod »KOZMETIKA FORLIFE & MADAGA » ZRELÁ, NÁROČNÁ PLEŤ 30++

ZRELÁ, NÁROČNÁ PLEŤ 30++

ZRELÁ NÁROČNÁ PLEŤ - VÝŽIVA, REGENERÁCIA 30+ 40+

VÝŽIVA A HYDRATÁCIA, ÚČINNÝ KOMPLEX PROTI VRÁSKAM.
Zhruba po 30. roku života stráca pokožka veľmi rýchlo elasticitu a spomaľuje sa jej hydroregulačná schopnosť. Je nutné voliť správne prípravky s vyváženým podielom výživných a hydratačných zložiek, ktoré síce tvorbu vrások úplne nezastavia, avšak pomôžu ju spomaliť.
Okolo 40-teho roku života sa pleť mení v zrelú, náročnú a starostlivosť o ňu vyžaduje zvýšenú pozornosť. Vplyvom zníženej schopnosti vlastnej regenerácie, stráca veľmi rýchlo pružnosť (elasticitu), začínajú sa tvoriť hlbšie vrásky. Zrelá pleť potrebuje viac výživných látok a predovšetkým je nutná jej ochrana pred vonkajšími vplyvmi.

PRÍPRAVKY SO SFINGOLIPIDMI - CERAMIDY
Sfingolipidy poznáme ako Ceramidy sú prirodzenou súčasťou bunkových stien našej pokožky. Sú to zložky, ktoré napomáhajú hydratácií pleti, ovplyvňujú jej napätie a prispievajú k jej mladistvému vzhľadu. Pri pravideľnom používaní predstavujú Sfingolipidy, doplnené o vitamíny A a E, jedinečný bioaktívny komplex proti starnutiu pleti.

PRÍPRAVKY HYDROOPTIMAL
Obsahujú zvýšený podiel prírodných olejov, špeciálnych esterov olejov a výživných, regeneračných, hydratačných a ochranných prísad, zvlášť vybraných pre náročnú, zrelú a veľmi suchú pleť.