Odmietnuť všetko môžete tu.

KONTAKTY

Beltempo, s.r.o.
Fejova 5,
040 01 Košice
tel: 0950 699 759
napíšte nám

TEKUTÉ NITE - LIFTING

Najnovšia generácia liftingu tváre a krku  bez ihiel a bolesti. Bezpečná, klinicky overená a neinvazívna procedúra.

Po zákroku je pokožka viditeľne napnutá, hustejšia,  pružnejšia a rozjasnená.

Skvelé na tomto ošetrení je, že sa dá použiť na celú tvár a krk, takže zaberie aj v  zložitých partiách.

Okamžitý lifting, sťahovanie pórov, zvýšenie elasticity pleti, minimalizuje vrásky, zlepšuje dermálnu hustotu, zlepšuje objem pokožky, zlepšenie pigmentácie, viditeľná hydratácia, mladistvý vzhľad.

Thesera L využíva patentovanú technológiu TDN, ktorá je lídrom v budúcnosti starostlivosti o pleť. Proces je založený na tavení (rozpúšťaní) nití. Taviace nite sú kozmetickým produktom THESERA L, vyvinutým v Južnej Kórei špecialistami spoločnosti MR Innovation Co. Bezihlový roztok TDN preniká do dermálnych vrstiev paracelulárnou cestou, ktorá vypĺňa oblasť pod kožou. Vlákno vo forme tekutiny sa aplikuje na povrch epidermis. Zložky sú zapuzdrené a presúvané do spodných vrstiev pokožky. 

Proces pozostáva z 5 samostatných krokov: 

1.Vytvorenie kanálikov   2. Absorpcia nití   3. Hydratácia   4.Urýchlenie absorpcie nití   5. Výživa

Nite sú vyrobené z proteínu fibroínu priadky morušovej známeho ako sericín, ktorý sa primárne používa v medicíne na šitie rán a regeneráciu tkanív. Má tiež prirodzenú odolnosť voči infekciám a používa sa variabilne vďaka svojej vynikajúcej biologickej kompatibilite a preto sa bežne používa aj ako koagulant na rany. Pri použití v kozmetike sa zistilo, že sericín zlepšuje elasticitu pokožky a niekoľko faktorov proti starnutiu, vrátane vlastnosti proti vráskam. To sa dosiahne minimalizáciou straty vody z pokožky.

Výsledky:

Výsledky sa môžu líšiť, pretože telo každého človeka je iné. Ošetrenie umožňuje vášmu telu vytvárať si vlastný kolagén a elastín.

 Váš vek, faktory životného štýlu, stres, zdravotné problémy, lieky a faktory životného prostredia budú hrať úlohu vo vašom výsledku. Bunkám kolagénu a elastínu trvá 4 týždne, kým sa v pokožke úplne vytvoria a vydržia v pokožke dlhodobo v závislosti od vyššie uvedených faktorov.

Pre dlhodobý výsledok odporúčame kúru 2-4 sedení v intervaloch 2-4 týždňov.


Cena pred zľavou 150,00 €

naša cena 120,00 €

skladom